Kdo jsme?

Jsme parta fajn lidí, kteří se rádi baví a podnikají různé akce a výlety. Ať už do přírody či na zajímavá místa v naší vlasti i mimo ni, na různé gurmánské akce, jako jsou vinařské festivaly a degustace na jižní Moravě i jinde, návštěvy vinných sklípků a další vinařská turistika, soutěže ve vaření gulášů, společné Silvestry a víkendové pobyty na chalupách po celé ČR spojené s poznáváním okolí atd. Naším cílem se stává i Slovensko, akce proběhly i v úžasné francouzské Provence nebo v krásném Toskánsku.

Koho mezi námi rádi přivítáme?

Pohodové, pozitivně naladěné lidi se smyslem pro humor, kteří mají zájem poznávat nové lidi a místa, popřípadě navštěvovat místa již známá a osvědčená, nacházet nové kamarády a možná i potkat novou známost, i to se na našich akcích poměrně často stává. Věkově jsme asi mezi 30.-50. lety a jelikož někteří z nás mají děti, jsou samozřejmě také vítány, pokud to povaha akce dovolí.

A koho naopak ne?

Zatrpklé a nenávistné jedince, kteří si potřebují něco dokazovat na úkor druhých, škarohlídy a lidi bez smyslu pro humor, alkoholiky a obecně problémové lidi.